Hakkımızda

Hakkımızda

Background Image

Hikayemiz

Divider Image

Kayataş İnşaat Yapı San. Tic. Ltd. Şti. 2007 yılında Yapı Kimyasalları ve Proje Hizmetleri alanında faaliyet göstermek için İstanbul’da kurulmuştur.

Şirket ortak girişim olan Oceanart Floor ismiyle eş zamanlı Romanya’da Yapı Kimyasalları konusunda faaliyetini sürdürmeye başlamıştır. Şirket 2010 yılında Bolu Şubesini açmıştır. 2012 yılında Rusya’da, 2022 yılında da İngiltere’de partner firma ile yapı kimyasalları alanında hizmet vermeye başlamıştır.

Firma, inşaat sektöründe, yurtiçinde ve yurtdışında özellikli projelerde önemli hizmetler vererek önemli sayıda projeyi başarıyla tamamlamıştır. Bu projeler arasında Alışveriş Merkezleri, Yüksek Katlılar, Havaalanları, Spor Tesisleri, Endüstriyel Yapılar, Lojistik Depolar, Rezidanslar, Oteller ve İş merkezleri bulunmaktadır. Alanında uzman personeli sayesinde sürekli kendisini geliştirip tecrübelerini yeni projelere taşıyarak inşaat sektöründe başarılı işler yapmayı amaç edinmiştir.

VİZYON

Yılların tecrübesi ve uzman kadrosuyla sürdürülebilir bir büyüme sağlayarak, hedef sektörlerde benzersiz ve dinamik bir kuruluş olup inşaat sektöründe anahtar teslimi çözümler üreten lider bir kuruluş olmak.